Antik Mineral

Saf su, Gerçek Zechstein™ magnezyum klorit (ve diğer doğal olarak görülen 20’den fazla eser miktarda mineraller)

Antik Mineraller magnezyum yağı cilt tarafından en hızlı emilen, en etkili magnezyum yağıdır 

Dünyada topik [cilt üzerine] magnezyum terapisi için önerilen  1 numaralı markadır. 


Sağlıklı ve Enerjik Bir Yaşamın Anahtarı

Doğu Tıbbında sık sık “Güzel Mineral” olarak saygı gören Magnezyum insanın yapısı için su ve hava kadar temel bir maddedir. Antik Mineral Magnezyum yağı doğal olarak oluşmuş Magnezyum Klorit’in konsantre olmuş saf biçimidir ve cilt yüzeyinde kullanılır.

Antik Mineral, yeryüzü kabuğunun neredeyse 2 bin metre kadar derinliğinden, elde edilmektedir.  Kuzey Avrupa’da bulunan ve Geç Permiyen Döneminden kalan bir jeolojik oluşumdur. Eski Zechstein Deniz yatağından çekilmektedir, Hakiki Zechstein™ Magnezyumu dünyadaki doğal Magnezyum tuzlarının en saf ve en bozulmamış kaynağıdır 

Antik Mineral Magnezyum Yağı, Kuzey Avrupa’da bulunan Eski Zechstein Deniz yatağından elde edilen, sadece ham, yüksek derecede yoğunlaştırılmış, ultra saf Magnezyum Klorit ve diğer eser miktarda mineralleri içermektedir. Antik Mineral Magnezyum Yağı, uygulayıcı hekimler tarafından hücresel Magnezyum düzeyini hızlı bir şekilde geri kazandırması, cilt ve altındaki dokular tarafından kolayca emilmesi açısından altın standart olarak kabul edilmektedir. Neden cilt yüzeyin de? Çünkü cilt yaşayan, nefes alan bir organdır ve zehirlerin atılması için en etkili organ olarak kalmayıp, bedenin yeniden minerallere kavuşturulması için muazzam potansiyele sahiptir. Bu nedenle, insan vücudunun en iyi fonksiyona sahip organına dünyada elde edilebilen en yaşam verici minerallerden birini emmesi için kullanırsanız ne olur dersiniz? Sağlıklı ve enerjik bir yaşama doğru önemli bir adım atmış olursunuz.  


Bir çay kaşığında takriben 560 mg Magnezyum bulunmaktadır Dünyanın 1 numaralı en çok önerilen Magnezyum yağı Antik mineraldir. 


  • Cilt tarafından hızla emilir.
  • Sprey şeklinde uygulama ile kolay kullanım.
  • Hücresel Magnezyum düzeylerinin geri kazandırılmasında en etkili yöntem.
  • Kokusuz ve leke yapmaz 
  • Ultra-saf ve yüksek yoğunlukta 


KULLANIMI VE UYGULANMASI

En iyi sonucu elde edebilmek için, istenilen bölgeye günde iki (2) kez masaj yaparak sürün.

Cildiniz hassas ise, 1/1 oranında su ile yoğunluğu azaltın ve kullanın.

Arzuladığınız kadar vücutta kalabilir. Uygulamadan 30 dakika sonra da, silebilir veya yıkayabilirsiniz. Çünkü ürün 20 dakikada, emilim görevini yapar.